View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 12, 2020 3:57 am

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Szafy metalowe – producent 
Author Message

Witam. Prowadzę firmę i potrzebuję odpowiednich szaf do przechowywania sprzętu, narzędzi oraz dokumentacji. Moja działalność koncentruje się na działaniach wykonawczych, a dokumentacje i papierki są tylko małą cząstką mojej pracy, wiec szukam prostych, łatwy w utrzymaniu, ale solidnych rozwiazań.

Sun Sep 18, 2016 8:55 pm
Profile

Cześć, w takim razie potrzebujesz metalowych szaf rzetelnie wykonanych, które wytrzymają ciężar sprzętu. Moim zdaniem firma Galter – producent tego typu mebli powinien spełnić twoje oczekiwania. Mają cały asortyment mebli dedykowanych dla branży typowo wykonawczych.

Sun Sep 18, 2016 11:07 pm
Profile

Witaj, ja też uważam, że najlepsza na rynku jest ta firma polecana przez kolegę – sam potrzebowałem takie szafy aktowe i brałem właśnie w tym sklepie. Wiem, że znajomi, którzy prowadzą warsztat do przechowywania narzedzi do pracy również mają meble tego producenta. Generalnie jest dość popularny.

Mon Sep 19, 2016 12:58 am
Profile

Ja też kupowałam u tego producenta, dlatego w stu procentach popieram przedmówcę. Miałam meble od innego, ale nie nadawały się tak jak te. Były kiepsko wykonane, a przede wszystkim do produkcji wykorzystano materiały i półprodukty kiepskiej jakości. Zajrzyj na stronę http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/szafy-kartotekowe/ i przekonaj się sam jaką mają ofertę w tym zakresie.

Mon Sep 19, 2016 2:37 am
Profile

A oferują również takie specjalistyczne meble na sprzęt medyczny?

Mon Sep 19, 2016 5:36 am
Profile

Z tego co się orientuję to tak. Przynajmniej kiedyś mieli to w ofercie. Mój znajomy u nich kupował i uważa że to najlepszy producent mebli medycznych na polskim rynku. Do dnia dzisiejszego jest z tych mebli zadowolony, więc spiesz sprawdzić czy oferta jest aktualna :-)

Mon Sep 19, 2016 6:13 am
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: