View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 12, 2020 4:13 am

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 Nowa strategia firmy po zmianie prezesa. 
Author Message

Witam. Mam takie pytanie, chciałbym aby ktoś pomógł mi opracować nową strategię zarządzania firmą której zostałem prezesem. Chcę zlecić to komuś kto ma o tym duże pojęcie i jest bardzo mocno w temacie średnich przedsiębiorstw. Kogo możecie mi polecić?

Tue Sep 27, 2016 7:55 pm
Profile

Pierwsze co przychodzi mi na myśl to firma Metis Group. Firma zajmuje się konsultingiem i doradztwem właśnie w sprawach prowadzenia biznesu, strategii rozwoju, finansowania przedsiębiorstwa i w wielu innych kwestiach. Chyba nie znam nikogo bardziej rzetelnego w tym momencie ;)

Tue Sep 27, 2016 10:26 pm
Profile

Ostatnio byłam w firmie która prowadzi doradztwo finansowe i powiem ci szczerze że jestem naprawdę zaskoczona tym czego się dowiedziałam. Wysyłam namiary do tej firmy, naprawdę pracują tam fachowcy którzy wiedzą jak inwestować pieniądze i co zrobić żeby firma cały czas szła do przodu ;)

Tue Sep 27, 2016 11:35 pm
Profile

Najlepiej jest znaleźć jakiegoś guru biznesu i z nim porozmawiać :P Prawda jest taka że warto poradzić się takiej firmy bo nawet jeżeli nie wiedzą o tej branży tyle co ty to mają pojęcie jak się zarabia pieniądze i co zrobić żeby klienci chcieli kupować nasze produkty ;)

Wed Sep 28, 2016 12:52 am
Profile

Ostatnio interesowały mnie kredyty dla firm Poznań ma kilka naprawdę sprawdzonych doradców i dlatego jeżeli potrzebujesz kogoś kto w jakiś sposób nakreśli kierunek rozwoju firmy to warto udać się tam gdzie ja. Wysyłam adres strony internetowej tej firmy i mam nadzieję że pomoże ci to rozwiązać problem :)

Wed Sep 28, 2016 3:08 am
Profile

Sam nawet znalazłem kilka ciekawych rozwiązać w internecie. Faktycznie, jest tutaj całkiem sporo takich firm które zajmują się doradztwem ale chyba jednak skorzystam z tych o których wy tutaj piszecie. Zawsze to jakaś opinia klienta więc łatwiej wybrać ;)

Wed Sep 28, 2016 4:43 am
Profile

Prawda jest taka że niestety nie da się wiedzieć wszystkiego i być każdym. Czasem jest potrzebne, tak jak w moim przypadku, wsparcie mentalne żeby podjąć najlepszą możliwą decyzje. Jeżeli twoja firma zatrudnia więcej niż kilka osób to twoja decyzja pewnie w jakiś sposób odbije się na pracownikach więc warto zrobić to mądrze.

Wed Sep 28, 2016 7:28 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: