View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Aug 09, 2020 5:42 am

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Akcesoria do basenu 
Author Message

Cześć ;) odziedziczyłem dom ze sporym basenem i zastanawiam się teraz jakie akcesoria i sprzęt do basenu są konieczne, żeby go utrzymać w odpowiednim porządku. Może potrzebne specjalne chemiczne rzeczy itp.? doradźcie coś proszę ;) Z góry dziękuję

Tue Aug 23, 2016 3:10 am
Profile

odziedziczyłeś dom z basenem? Ja normalnie gratuluję jak to prawda :P takie coś to jak wygrać los na ltoerii

Tue Aug 23, 2016 3:48 am
Profile

Ja mogę Ci polecić firmę, w której zakupisz sporo akcesoriów do basenu ;) napisz do nich – najlepiej zrób zdjęcia swojego basenu, opisz dokładnie z czym problem itp. a na pewno będą mogli Ci coś doradzić.

Tue Aug 23, 2016 4:55 am
Profile

Ja z mężem zdecydowałam się na piękny basen z tej strony internetowej: http://www.baseny-iwo.pl/baseny_ogrodowe/ ;) wejdź sobie w tę stronę internetową i wybierz sobie coś dla siebie, bo różne akcesoria też mają.

Tue Aug 23, 2016 5:41 am
Profile

Na pewno podstawą jest zainwestowanie w dużą ilość chloru do basenu, możesz go kupić m.in. tutaj. Pamiętaj żeby go dodać do wody. Resztę spokojnie wyczytasz na tej stronie internetowej co Ci podesłałem. Jak będziesz miał jeszcze jakieś dalsze pytania to pisz śmiało ;)

Tue Aug 23, 2016 6:10 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: