Forum łańcucha reakcji
http://palowsky.pl/

Materac dla dziecka
http://palowsky.pl/viewtopic.php?f=13&t=206
Page 1 of 1

Author:  Monika1979 [ Tue Aug 30, 2016 1:20 am ]
Post subject:  Materac dla dziecka

Cześć. Mam prośbę. Chciałabym kupić dla swojego dziecka jakiś materac wygodny. Taki wiecie, żeby mu trochę po pierwsze wygodnie na nim było, a po drugie, żeby ten materac był w pełni bezpieczny i odporny na bakterie, zarazki i roztocza. Chodziłam po popularnych sklepach, ale mi się niestety nie udało znaleźć niczego, co by mnie w jakiś stopniu tam zainteresowało na tyle, żeby kupić. Albo się okazywało, że to jest badziewie jakieś chińskie albo kosztowało tyle, że ja nie wiem kogo stać, żeby tyle kasy na materac wydawać. Znacie może jakieś dobre firmy, w których można kupić materac raczej tak tanio?

Author:  maurycy79 [ Tue Aug 30, 2016 1:56 am ]
Post subject:  Materac dla dziecka

My też ostatnio mieliśmy taki dylemat. Ale się zdecydowaliśmy ostatecznie na dziecięcy materac lateksowy. Ponieważ kupowaliśmy od producenta prosto to się nam udało go kupić w bardzo rozsądnej cenie i muszę przyznać, że jestem zadowolony, że taką decyzję podjęliśmy. Dziecko zadowolone, smacznie śpi aż miło patrzeć. Mam nadzieję, że ten materac naprawdę na długo wystarczy i że zawsze będzie taki wygodny. Testowałem :D Chętnie bym sam się na takim wyspał :P

Author:  Monika1979 [ Tue Aug 30, 2016 4:33 am ]
Post subject:  Materac dla dziecka

O, to świetnie coś takiego mi jest słyszeć. A gdzie go kupiłeś, że Ci się udało w takiej dobrej jakości dostać ten materac i to jeszcze dobrej cenie? Pytam bo ja cały czas robię research i nie mogę znaleźć zupełnie niczego co by mnie zainteresowało, a dziecko czeka, bo przecież musi na czymś spać, no nie?

Author:  maurycy79 [ Tue Aug 30, 2016 7:32 am ]
Post subject:  Materac dla dziecka

Jest taki polski producent materacy, którego możesz zobaczyć na stronie imaterac.pl i tam wybrać materac. Wybór jest dosyć spory i możesz sobie bez problemu wybierać w tym co tam widzisz. Po prostu znajdź taki materac, który by Ci najbardziej odpowiadał i tyle :)

Author:  Monika1979 [ Tue Aug 30, 2016 9:14 am ]
Post subject:  Materac dla dziecka

Rzeczywiście widzę teraz, że oferta jest bardzo fajna. A wybór taki, że nie wiem na co się zdecydować. O ile wcześniej nie miałam żadnego wyboru, o tyle teraz to naprawdę jest jakieś szaleństwo :D No nic muszę sobie poczytać o wszystkich i tyle

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/