View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Aug 09, 2020 5:41 am

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Nowości na rynku wykończenia wnętrz. 
Author Message

Planuję w najbliższym czasie wykończyć dom, który właśnie się buduję i zbieram pomysły. Cześć pomieszczeń będzie tradycyjna, bo to pomieszczenia dla dzieci, ale salon chciałbym zrobić na nowoczesną modę. Co myślicie o podwieszanych sufitach, bo właśnie te chodzą mi po głowie. Widziałem je już u kilku znajomych i efekt finalny był całkiem całkiem.

Mon Nov 21, 2016 12:31 am
Profile

Sufity podwieszane są coraz bardziej popularne, bo po prostu można z nich tworzyć praktycnie nieograniczone wzory. Idelanie nadają się do instalacji elektrycznych, bo można je bardzo dobrze w takim suficie ukryć. Ja na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał i wybrał właśnie takie rozwiązanie.

Mon Nov 21, 2016 1:24 am
Profile

Jako kobieta, która bardzo zwraca uwagę na efekt końcowy polecam sufit w tym wydaniu. Na jedno jednak trzeba zwrócić uwagę. Nie każdy specjalista jest w stanie stworzyć ten wymarzony sufit. Tutaj musisz dobrze poszukać.

Mon Nov 21, 2016 4:18 am
Profile

Moja żona już chyba podjęła decyzja, teraz pozostaje jeszcze kwestia kształtu i ewentualnie materiałów wykończoneiowych.

Mon Nov 21, 2016 5:03 am
Profile

ja mogę Ci z całą stanowczością polecić zakupyy w tym salonie http://ceramcity.pl/oferta/sufity-napinane/ i ich produkty. Myślę, że jeśli chodzi o nowoczesny design, to jest odpowiednie miejsce do tego, żeby takie decyzje podejmować. I ceny też całkiem interesujące...

Mon Nov 21, 2016 7:23 am
Profile

Ceny są jednak bardzo ważne, bo to przy dużej powierzchni do wykończenia w całym rozrachunku moze przyniesc wymierne korzyści.

Mon Nov 21, 2016 9:13 am
Profile

To świetne miejsce do podejmowania deyzji wykończeniowych, oczywiście mówię tutaj o wnętrzach. Warto zajrzeć na http://ceramcity.pl/ i samemu ocenić co człowiek traci nie wiedzac tak naprawdę co może mieć za chwilę w swoim domu. Polecam produkty, które znajdują się w ofercie sprzedawcy.

Mon Nov 21, 2016 10:40 am
Profile

No miejsce jest świetne. Faktycznie o tylu rozwiązaniach człowiek nie wie, że aż strach. Nawet człowiek, który zajmuje się wykończeniem wnętrz nie wiedział o niektórych rzeczach, a to już o czymś świadczy.

Mon Nov 21, 2016 1:38 pm
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: