View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Sep 29, 2020 11:38 am

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Jak stylowo zaprojektować kuchnię? 
Author Message

Witam. Jestem w trakcie przeprowadzki i o ile inne pomieszczenia nie sprawiły mi problemu z urządzeniem, o tyle kuchniato dla mnie wyzwanie. Mieszkanie utrzymuję w stylu nowoczesnym, skandynawskim. Macie jakieś pomysły lub triki, aby kuchnia wyglądała stylowo i elegancko?

Wed Jan 20, 2016 6:24 am
Profile

Najważniejsze jest dobranie odpowiednich mebli kuchennych- jeśli preferujesz zimny, skandynawski styl to popatrz w ikei- tam jest dużo gotowych rozwiązań, szczególnie w takim stylu jaki ty lubisz. Przejrzyj katalogi i poszukaj inspiracji :)

Wed Jan 20, 2016 8:06 am
Profile

Fantastycznie wyglądają na ścianach szklane panele- szczególnie w kuchni, gdzie ciągle się coś brudzi. Ja zamawiałam niedawno do swojego mieszkania panele ze strony decorshop.eu/produkty/fotoszyby/kuchnia-c10 z motywami jedzenia w różnych stylach. Masz tam ogromny wybór, więc możesz dopasować wygląd ścian w kuchni do reszty swojego mieszkania, super sprawa!

Wed Jan 20, 2016 8:56 am
Profile

Ja bym ci radziła, żebyś wszystko zrobił w stali. To pasuje do klasycznego, eleganckiego wnętrza i nigdy nie wyjdzie z mody!

Wed Jan 20, 2016 9:06 am
Profile

U mnie żona upierała się na to, żeby w kuchni na ścianach zamontować te szklane panele i na początku w ogóle mi się to nie podobało, bo kojarzyło mi się z jakimiś starymi, tandetnymi fototapetami. Ale wybrała fajne wzory- takie przedstawiające naturę w wesołych kolorach, co rozświetliło szare meble kuchenne.

Wed Jan 20, 2016 11:51 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: