View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 12:41 pm

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 Najlepsze nagłośnienie.  
Author Message

Często bywam na kameralnych koncertach artystów, którzy dopiero zaczynają zdobywać rynki muzyczne. Wielu z nich dopiero po jakimś czasie stało się rozpoznawalnymi. Bardzo lubię takie nieoficjalne klimaty. Ale ostatni koncert był fatalny, a to wszystko przez nagłośnienie, które było w pełni amatorskie i zapewnione przez miejscowy klub. Byliście już na takim koncercie?

Wed May 11, 2016 5:16 am
Profile

Mi też się zdarza odwiedzać małe kluby i muszę przyznać ci rację, że nagłośnienie z reguły jest tam fatalne. Myślę, że to z racji tego, że to nie wydarzenie muzyczne jest głównym celem działalności takiego klubu. Raczej chodzi tutaj o promocje samego klubu i jakby nie patrzeć części konsumpcyjnej.

Wed May 11, 2016 6:56 am
Profile

Według mnie, jeśli podejmujesz się organizacji wydarzenia muzycznego, to powinieneś zadbać o to, żeby wszystko było dograne i zapięte na ostatni guzik. To świadczy o szacunku dla artysty, który może nie jest jeszcze znany, ale za parę lat opowie, gdzie grał i na jakim sprzęcie przyszło mu pracować.

Wed May 11, 2016 8:48 am
Profile

Nie doszłoby do takiej sytuacji, gdyby organizator zdecydował się na współpracę z tą firmą http://www.greatsound.pl/naglosnienie-koncertow. To profesjonaliści, którzy są w stanie obsłużyc wielkie wydarzenia muzyczne, jaki te mniejsze, na których wy bywacie.

Wed May 11, 2016 9:32 am
Profile

No i to się nazywa kompleksowa usługa i obsługa. Każdy klient jest traktowany równo, bez względu na posiadany budżet. To mi się podoba.

Wed May 11, 2016 11:56 am
Profile

Znam tę firmę doskonale, bo nagłaśniali konferencję (http://www.greatsound.pl/naglosnienie-konferencji), na której byłam prelegentką. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Kiedy akumulator w jednym z mikrofonów się rozładował, po dosłownie dwóch sekundach został wymieniony na nowy sprzęt. Nikt nie zdążył nawet zobaczyć co się stało.

Wed May 11, 2016 12:22 pm
Profile

Wbrew pozorom za techniczną obsługę imprez (GreatSound) muszą być odpowiedzialni fachowcy. Jeśli tak się nie dzieje, to wówczas występują same problemy. Coś nie działa i nikt nie wie, jak to naprawić albo co szybko zrobić. Ktoś kto się zna na rzeczy bez problemu opanuje nerwy i szybko wdroży rozwiązanie.

Wed May 11, 2016 12:57 pm
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: