View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Sep 29, 2020 10:33 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Wiedzieliście że istnieją specjalne usługi przewozu dzieł sztuki i antyków? 
Author Message

Ja nie i bardzo nad tym teraz ubolewam bo jakiś czas temu bardzo potrzebowałbym czegoś takiego. Znalazłem taką ofertę: transportwiki.com.pl/kurier/, widać, że firma naprawdę zna się na rzeczy więc może komuś się to przyda

Thu Dec 29, 2016 3:55 am
Profile

Ciekawe, ja też o tym nie wiedziałam, czego to ludzie nie wymyślą :) no ale to jest otwarcie się na potrzeby klienta, myślałam że takie rzeczy przewozi się normalnie a tu jeszcze specjalne wyszukane pakowanie. Fajnie :)

Thu Dec 29, 2016 4:48 am
Profile

No jasne, jak ktoś ma dzieła sztuki czy antyki warte grubą kasę to jak ma je przewieźć? Nie wrzuci ich byle jak na pakę :) a specjalne opakowanie jest potrzebne żeby je świetnie zabezpieczyć przed uszkodzeniami, a nawet działaniem środowiska, na przykład wilgotności powietrza, przecież to wszystko delikatne jest. Mnie tam wcale nie dziwi że takie usługi są, zwłaszcza że popyt na nie pewnie też jest niemały

Thu Dec 29, 2016 7:33 am
Profile

Mnie też nie dziwi, zwłaszcza jeśli chodzi o firmę Transport Wiki, oni mają bardzo fajną ofertę. I bogatą, polecam zapoznać się z ich stroną transportwiki.com.pl, nigdy nie wiadomo kiedy takie usługi mogą się przydać więc warto zapamiętać ten adres

Thu Dec 29, 2016 9:05 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: