View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Sep 29, 2020 10:16 am

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 Miejsce dla Europejczyka.  
Author Message

Wakacje to czas, na który czekam z utęsknieniem już od jesieni, kiedy to pogoda zaczyna być już nie do zniesienia. Uwielbiam ciepło i uwielbiam słońce, a nie brakuje mi go tylko latem. W związkzu z tym plany najbliższych wakacji realizujje odpowiednio wcześniej, żeby jak przyjdzie pora być gotowym z całą logistyką. Jak myślicie co będzie najlepszym miejsce w najbliższym czasie?

Wed Jun 15, 2016 1:35 am
Profile

Oj to trudno powiedzieć, bo wiesz, że sytuacja polityczna na świecie jest dość elastyczna. Pewne kierunki przestały być popularne, chociaż prywatnie nie wiem dlaczego. Zwykle w takich kurortach jest bardzo sposkojnie, a Polacy, jak do tej pory byli bezpieczni na wakacjach. Dlatego ja akurat nie zawracam uwagi, na żadne informacje. Jeżdżę tam gdzie lubię.

Wed Jun 15, 2016 2:05 am
Profile

Jeśli chodzi o kierunki, to zdecydowanie polecam to co jest sprawdzone i lubiane jednocześnie. Zajrzyj może tutaj http://www.prestigetravel.pl/wczasy-Wyspy-Kanaryjskie.html. Według mnie to doskonała alternatywa dla dość mocno przereklamowanych wyjazdów w egzotyczne miejsca.

Wed Jun 15, 2016 3:04 am
Profile

Właśnie pomyślałem sobie o Kanarach, bo nigdy tam nie byłem. Szukam dobrej oferty na tego typu wyjazd i jesteś pierwszą osobą, która pokazuje, że jest to coś konkretnego. Za niewielkie pieniądzę mozna kupić już fajną wycieczkę.

Wed Jun 15, 2016 4:54 am
Profile

Zgadza się, te wyjazdy nie są wcale takie drogie, jak niektórzy sądzą. Zresztą jestem zdania, że dobry wyjazd turystyczny to tak naprawdę niewielkie koszty w porównaniu do tego, jakie pieniądze sami wydajemy na codzienne życie. Nieraz wystrarczy dobra organizacja i kontakty z takim biurem podróży, żeby wszystko doskonale zorganizować :)

Wed Jun 15, 2016 5:36 am
Profile

To jest świetne biuro podróży. Jeżdżę z nimi od kilku lat na wycieczki i zawsze jest wszystko tak, jak być powinno. W 2016 roku tanie wyjazdy znowu znalazły się w katalogach, więc i teraz z nich skorzystam.

Wed Jun 15, 2016 8:11 am
Profile

Wyspy Kanaryjskie to świetna lokalizacja. Jeśli nigdy tam nie byłeś to czas najwyższy zobczyć jak można zażyć luksusu i to całkiem niedaleko od nas.

Wed Jun 15, 2016 9:25 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: