View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 11:46 am

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 Ktoś robi pielgrzymi do Japonii? 
Author Message

Cześć. Czy ktoś z Was słyszał kiedykolwiek o czyms takim jak pielgrzymka do Japonii? Bo ja szczerze mówiąc się tym teraz zainteresowałem. Gdzię mi taka informacja o tym mignęła i w sumie bym chciał się tym bliżej zainteresować. No i mam nadzieje, że się tu znajdzie ktoś kto ma biżej z tym do czynienia i mi może coś poopowiada na temat tego w jaki sposó można to wszystko sobie załatwić

Sun Nov 06, 2016 9:54 pm
Profile

Cześć. No wiem, że pielgrzymowanie do Japonii jest możliwe, no bo mnie samego też coś takiego interesowało. Teraz jest bardzo łatwo podróżować po świecie, a nie to co kiedyś, więc tylko wystarczy znaleźć dogodną ofertę

Mon Nov 07, 2016 12:50 am
Profile

A dodam że ofert takich jest teraz mnóstwo o czym świadczy chociżby to, że powstają nawet biura podróży dla katolików. Jak się chce to można nawet sobie pielgrzymkę zamówić taką odjechana do miejsc bardzo odległych i nawet egzostycznych

Mon Nov 07, 2016 2:13 am
Profile

Bardzo mi się taka wizja podoba. Byłoby naprawdę super móc do tej Japonii pojechać. A to co koleżanko o tym mówisz to gdzie można znaleć? Chodzi mi o to biuro pielgrzymek bo przyznam że jest to coś, co mnie obecnie bardzo teraz interesuje :)

Mon Nov 07, 2016 4:04 am
Profile

To poelceam Ci wejść na stronie misjatravel.pl i tam oprócz zwykłych takich wycieczek które są organizowane do różnych miejsc to znajdziesz też właśnie oferty różnego rodzaju pielgrzymek do różnych miejsc :)

Mon Nov 07, 2016 5:45 am
Profile

No fakt widzę rzeczywiście, że tam są takie rzeczy organizowane. W ogóle to świetna sprawa, bo nawet na stronie http://www.misjatravel.pl/info-27 jest taka oferta tych specjalnych systemów ze słuchawkimi, które sobie można na różnego rodzaju wycieczkach załatwić żeby było lepiej słuchać tam przewodnika

Mon Nov 07, 2016 6:17 am
Profile

No to jest akurat świetne rozwiązanie i muszę przyznać, że to taki elemtn wycieczki, który zawsze doceniam, a jeżdże na narpawde sporo różnych takich wyjazdów które są organizowane. No bo można spora czesc swiata zobaczyć i to w całkiem fajnych cnach :)

Mon Nov 07, 2016 7:21 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: