View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Aug 09, 2020 4:46 am

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Nasiona marihuany do kolekcjonowania wewnątrz i na zewnątrz – róznice 
Author Message

Witam wszystkich. Jakie są różnice pomiedzy nasionami kolekcjonerskimi wewnętrznymi i zewnętrznymi? Czy można mimo wszystko kolekcjonować w róznych warunkach? Dzięki.

Fri Feb 03, 2017 1:10 am
Profile

Jak sama nazwa wskazuje jest to przeznaczenie miejsca kolekcjonowania ale słyszałam już o trzymaniu w innych warunkach i nic złego się nie działo. Jeśli nadal masz wątpliwości to polecam sprawdzić co piszą tu: http://www.klasermarii.pl/outdoor-na-zewnatrz-c-2.html. Sklep działa już od wielu lat wiec maja doswiadczenie z najrozniejszymi nasionami kolekcjonerskimi, pzdr.

Fri Feb 03, 2017 1:30 am
Profile

Sory że wejdę w słowo ale czy możliwe jest że zakażą kiedyś kolekcjonowania nasion? Ktoś zna się na prawie i wie jak mogłoby to ewentualnie wyglądać?

Fri Feb 03, 2017 2:01 am
Profile

Nie ma na to szans gdyż nasiona nie zawierają żadnych wyrózniających substancji które możnaby prawnie wyróżnic np z pszenicy, albo innej typowo hodowlanej czy rolniczej rośliny. Szybciej spoeidziewałbym się legalizacji marihuany jako takiej do celów leczniczych niż ruchów w kierunku ziaren.

Fri Feb 03, 2017 2:24 am
Profile

Widać że znasz się na rzeczy to może ty mi wyjaśnisz bo nie mogę dojśc z kumplami dlaczego posiadanie marihuany jest zabrione? Kogo kurcze to boli że sam w domu przy zamknietych drzwiach bede robil to a nie np pił wóde?

Fri Feb 03, 2017 4:18 am
Profile

hehe ja ci nie odpowiem ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Tak ten swiat jest poukładany że pewnych grup interesu nie ruszysz a dzieje sie tak od zawsze nie tylko w tej branży ale i paliwowej albo medycznej. Tak już jest i nikogo nie interesuje czy jest ci wygodnie czy nie, ważne żeby kasa się zgadzała :)

Fri Feb 03, 2017 6:38 am
Profile

siemka, mam już całkiem ładną kolekcję ale chciałabym ją poszerzyć, co mi zaproponujecie?

Fri Feb 03, 2017 8:19 am
Profile

W zeszłym roku poszerzyłam kolekcję o kilka nasionek Sativa. Uważam że był to dobry wybór bo udało mi się je dostać w niskiej cenie tu: http://www.klasermarii.pl/glownie-sativa-c-7_15.html, feminizowane, nie ma z nimi kłopotu wiec polecam. Może powiesz co sama masz u siebie to się czymś zainspiruję?

Fri Feb 03, 2017 9:27 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: