Forum łańcucha reakcji
http://palowsky.pl/

Ruchomy stojak na rośliny do salonu piekności - gdzie zamówić?
http://palowsky.pl/viewtopic.php?f=19&t=234
Page 1 of 1

Author:  uroczakocica [ Fri Jan 13, 2017 5:58 am ]
Post subject:  Ruchomy stojak na rośliny do salonu piekności - gdzie zamówić?

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale chciałabym mieć ruchomy stojak na rośliny, wysokości od 150 do 180 cm, najlepiej tak zrobiony żeby dobrze zasłaniał widok z drugiej strony. Nie wiem gdzie zlecić wykonanie konstrukcji i ile to moze kosztować, a bardzo zalezy mi na niej bo nie dysponuję dużą ilością miejsca. Dzięki tej ala ściance mogłabym wydzielać część salonu na strefę relaksu i zajmować się kolejnymi osobami. Bardzo prosze o szybkie odpowiedzi za które z góry dziękuję.

Author:  ToMegaTherioN [ Fri Jan 13, 2017 7:41 am ]
Post subject:  Ruchomy stojak na rośliny do salonu piekności - gdzie zamówić?

Cześc, bardzo fajny pomysł. Nie widziałem jeszcze niczego podobnego ale to może rzeczywiście być coś uzytecznego co jednoczesnie wyróżni Cię na tle konkurencji. Salonów piękności otwiera się ostatnio bardzo dużo, głównie dzieki dofinansowaniom z UE wiec ściana roślin może przynieść Ci nowych, zaciekawionych klientów. Zastanawiam się tylko czy to spełni Twoje oczekiwania - http://zugarden.pl/mobilne-zielone-sciany-2/. Pozdrawiam.

Author:  uroczakocica [ Fri Jan 13, 2017 8:14 am ]
Post subject:  Ruchomy stojak na rośliny do salonu piekności - gdzie zamówić?

Oczywiście że tak! Idealnie, dokładnie o czymś takim myślałam. Myślałam że trochę kasy bede musiała wyłożyć bo robienie kosntrukcji na zamówienie, tym bardziej grubych i solidnych żeby wytrzymały ciężar roślin jest drogie.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/