View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 12:57 pm

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Leczenie alkoholizmu 
Author Message

Witam wszystkich forumowiczów. Poznałam przez Internet mężczyznę. Na początku wydawało mi się, że to miłość mojego życia, że sobie go wymodliłam (jestem bardzo wierzoncą osobą), ale czar prysł, gdy doszło do pierwszego spotkania. Nie widziałam nigdy jego zdjęcia, ale rozmawiało nam się cudownie, jesteśmy bratnimi duszami. Wyobrażałam sobie, że jest to facet elegancki, zadbany, wysportowany. Tymczasem przyszedł na spotkanie, mówiąc wprost, na kacu. Byłam zniesmaczona. Jednak przy rozmowie przyznał mi się, ze nie chciał mówić o swoich problemach z alkoholem, bo myślał że go wówczas nie będę chciała znać, nie będę chciała tworzyć związku. Chyba ma rację… Nie mogłabym być z alkoholikiem.

Mon Mar 14, 2016 3:27 am
Profile

Daj mu szansę. Jak sama mówisz – jesteście bratnimi duszami. Alkoholizm to choroba, więc da się ją wyleczyć. Nie słyszałaś nigdy o tym, że są prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu ? Możesz go namówić, by poszukał tam pomocy. Myślę, że zależy mu na Tobie więc zgodzi się na to.

Mon Mar 14, 2016 4:11 am
Profile

Na drugi raz nie szukaj miłości przez Internet.

Mon Mar 14, 2016 6:40 am
Profile

Zgadzam się, wokół jest tylu fajnych facetów i przynajmniej możesz ich od razu zobaczyć na żywo, a nie jedynie pisząc e-maile.

Mon Mar 14, 2016 8:34 am
Profile

W takim przypadku – jak sama na pewno wiesz – niezbędne jest leczenie alkoholizmu. Nie odrzucaj chłopaka, ponieważ już na pierwszym spotkaniu był z Tobą szczery. Myślę, że on bardzo będzie się starał, by wyjść z tego.

Mon Mar 14, 2016 11:16 am
Profile

Pierwszym krokiem w leczeniu jest odtruwanie organizmu – zapytaj go, czy w ogóle chce się leczyć. Czy chce zmienić swoje życie i żyć z Tobą długo i szczęśliwie, oraz przede wszystkim zdrowo.

Mon Mar 14, 2016 12:56 pm
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: