View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 12:02 pm

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Dobry zakład zdrowia 
Author Message

Cześć Wam. Szukam dobrego zakładu zdrowia, przychodni itp. chciałbym porobić trochę analiz i testów związanych ze stanem swojego zdrowia. Podejrzewam u siebie pewne schorzenie.. ale chciałbym to wszystko potwierdzić. Docelowo, chciałbym, aby klinika była z małopolski, ponieważ tutaj właśnie mieszkam i nie chciałbym nigdzie daleko jechać. Mogę prosić o jakiś fajny namiar na zakład zdrowia od Was?

Wed Jun 15, 2016 10:35 pm
Profile

Ja prywatnie robiłem badania USG tętnic w Krakowie i spotkałem się tam ze świetną opieką i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Przez długi czas miałem wątpliwości czy iść do lekarzy, ale powiem Ci, że niesamowity wręcz komfort psychiczny jak się wszystko zbada w końcu.

Thu Jun 16, 2016 12:48 am
Profile

Ja też robiłam test wysiłkowy w Krakowie, a dokładniej w NZOZ Revita ;) Mogę mocno polecić to miejsce, bo poznałam tam mnóstwo świetnych specjalistów i jeden z nich mi postawił bardzo trafną diagnozę, która pozwoliła mi się wyleczyć z przypadłości, która przez długie lata ze mną była. Jak szukasz dobrego i skutecznego miejsca w Małopolsce, to jedź do nich, na pewno Ci pomogą.

Thu Jun 16, 2016 1:35 am
Profile

Wydaję mi się, że jest sporo dobrych zakładów zdrowia i są one w cieniu takich popularnych miejsc i wiele osób stawia na popularność danego miejsca, zamiast sprawdzić wcześniej opinię pacjentów itp. ja sam miałem tak, że pojechałem do bardzo znanej kliniki w stolicy i myślałem, że razem z reputacją idzie też jakość.. boleśnie się przekonałem.

Thu Jun 16, 2016 3:01 am
Profile

Słyszałem o tym zakładzie Revita i teraz jak tak poczytałem o opiniach na temat tego miesjca, to faktycznie, sami zadowoleni ludzie ;) Kolega wyżej ma racje, lepiej iść do miejsca, które ma dobre opinie, niż do takiego, co choć jest nie wiadomo jak znane, to traktuje pacjentów po macoszemu.

Thu Jun 16, 2016 4:52 am
Profile

Ja też w sumie jestem na etapie poszukiwania zakładu zdrowia, bo mam pewne problemy ze zdrowiem i ciągle nie mogę się zdecydować gdzie się wybrać. Szkoda, że nie jestem z małopolski, bo może bym pojechała do tego miejsca o którym mówicie.

Thu Jun 16, 2016 6:06 am
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: