View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Aug 07, 2020 8:42 am

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Dobry sklep sportowy 
Author Message

Hej, czy znacie jakiś dobry sklep z odzieżą sportową, gdzie można kupić koszulki z dobrej jakości szybkoschnącego i oddychającego materiału? Potrzebuję takich koszulek na treningi, które ostatnio mam aż kilka razy w tygodniu.

Tue Jan 26, 2016 6:17 am
Profile

Polecam ci zajrzeć na stronkę rax.pl/koszulki-sportowe - jest tam duży wybór koszulek sportowych, zarówno męskich, jak i damskich. Ja kupiłem tam sobie niedawno za 106 złotych jedną koszulkę, którą zakładam na rower i do biegania, a czasem też na boisko, gdy uda mi się spotkac z kolegami, żeby pograć w piłkę.

Tue Jan 26, 2016 9:06 am
Profile

Dzięki. Ja też gram w piłkę, ale nieco bardziej profesjonalnie. Oprócz tego często chodzę na siłownię. Takie koszulki więc mi się przydadzą – myślę, że kupię od razu co najmniej trzy. Oprócz tego potrzebuję jeszcze lekkich butów sportowych, które są odpowiednie na treningi w pomieszczeniach.

Tue Jan 26, 2016 11:37 am
Profile

Wysokiej jakości buty sportowe kupiłem w tym samym sklepie internetowym co koszulki. Oprócz lekkiego obuwia na siłownię czy na halę znajdziesz tam również buty trekkingowe i turystyczne.

Tue Jan 26, 2016 12:22 pm
Profile

A to ciekawe, bo kiedyś zastanawiałem się, jakie buty są najlepsze w góry. Nigdy nie miałem specjalistycznych butów na górskie wyprawy, ale myslę, że w przyszłości takie obuwie przydałoby się.

Tue Jan 26, 2016 12:49 pm
Profile

Na wypady w góry warto wyposażyć się w jedną parę dobrych butów trekkingowych, bo tego typu obuwie może przetrwać długie lata. Z kolei buty turystyczne będą dobrym wyborem na piesze wycieczki, niekoniecznie górskie. Obuwie trekkingowe jest trochę droższe – cena jednej pary w sklepach internetowych waha się w granicach 300-400 zł, podczas gdy koszt pary butów turystycznych wynosi średnio 200-300 złotych.

Tue Jan 26, 2016 1:53 pm
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: