Forum łańcucha reakcji
http://palowsky.pl/

Remont kamienicy i zmiana elewacji
http://palowsky.pl/viewtopic.php?f=23&t=172
Page 1 of 1

Author:  maurycy79 [ Wed Jan 27, 2016 11:06 am ]
Post subject:  Remont kamienicy i zmiana elewacji

Witam. Kamienica, której jestem właścicielem potrzebuje generelnego remontu. Oprócz tego, że chciałbym przeprowadzić ten gruntowny remont, chciałbym też przywrócić jej dawny wygląd i sprawić, żeby i elewacja wyglądała przyciągająca. Oprócz mieszkań, które się w niej znajdują, jest w tej kamienicy kilka pomieszczeń, które mają służyć jako luksusowe lokale użytkowe, dlatego bardzo zależy mi na tym, żeby elementy tej elewacji były wysokiej jakoci i bardo wytrzymały. Wiadomo, o pieniądze mi teraz nie chodzi, kamienica będzie zarabiała na siebie sama, ale chcę, żeby to po prostu bardzo dobrze wyglądało i służyło przez lata. Ktoś mi coś poleci, doradzi?

Author:  ToMegaTherioN [ Wed Jan 27, 2016 12:16 pm ]
Post subject:  Remont kamienicy i zmiana elewacji

Dzień dobry. Widzę, że Pan podchodzi do sprawy bardzo poważnie i profesjonalnie. Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić http://gzymsy-sztukateria.pl/ . Tam powinien Pan znaleźć wszystkie produkty, których Pan potrzebuje, żeby otrzymać tak piękny budynek, jakiego Pan pragnie. Tam są przykładowe zdjęcia, opisy, możliwe wykorzystania, no i wszystkie dane kontaktowe, które pozwolą Panu na zakup i korzystanie z tych wszystkich środków, które są tam dostępne. Po takich zabiegach i z towarami tej jakości, jaką tam oferują, stworzy Pan naprawdę piękną kamienicę, aż chciałbym sam ją zobaczyć.

Author:  maurycy79 [ Wed Jan 27, 2016 1:28 pm ]
Post subject:  Remont kamienicy i zmiana elewacji

A to bardzo zapraszam. Tak mi się marzy, żeby to wyglądało dobrze, więc jak już będzie skończone, to podam namiary i będzie Pan mógł przyjechać i sobie popatrzeć, bardzo chętnie wszystko pokażę, a to nie jeszcze nie wszystko, co chciałbym tam przygotować. Za taką pomocą na pewno zobaczy Pan coś extra. Ze strony już skorzystałem, wszystko świetnie tam wygląda. Ale jakoś nie mogę tam znaleźć katalogu wszystkiego.

Author:  ToMegaTherioN [ Wed Jan 27, 2016 3:11 pm ]
Post subject:  Remont kamienicy i zmiana elewacji

No to niech Pan kliknie w ten link http://gzymsy-sztukateria.pl/index.php?p=1_5_Katalog-produkt-w . Tam są dostępne wszystkie gzymsy, listwy elewacyjne, zworniki. Wszystko pokazane na przykładowym i modelowym obrazku, więc jak ktoś się na tym nie zna, to może zobaczyć, co i jak tam jest zorganizowane.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/