View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Jun 06, 2020 7:34 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Upominki  
Author Message

Witam. Szukam torebek na upominki, a dodatkowo na promocje firmy. Już mówię o co chodzi, otóż chce żeby każdy klient który skorysta z naszych usług otrzymał torebkę z małymi próbkami naszych innych produktów itp. taka torebka powinna być oznaczona naszym logiem itp. żeby ludzie widzieli, że to jest od nas z firmy itp. zagranie czysto marketingowe ;) ale bardzo skutecznego z tego co mi wiadomo. Gdzie moglbymzamowic spora ilość tego typu torebek? Bo ich będę naprawdę dużo potrzebował.. znacie może jakąś fajną stronkę, gdzie można takie coś zamówić? Będę wdzięczny za Waszą pomoc ;)

Tue Sep 27, 2016 2:03 am
Profile

No ja zamawiałem sporą ilość torebek papierowych w przeszłości i naprawdę jestem w stanie Ci coś dobrego zarekomendować ;) na tej stronie możesz zamówić bardzo dużą ilość torebek w okazyjnej cenie i jeszcze w super jakości. Często zamawiam sporą ilość od nich i bardzo jestem z nich zadowolony ;) także jak tylko będziesz chciał to skontaktuj się z nimi i kup sobie ilość torebek adekwatną do swoich potrzeb ;) na pewno będziesz usatysfakcjowany.

Tue Sep 27, 2016 4:52 am
Profile

fajny pomysł! Pozwól, że odgapię go od Ciebie i też wprowadzę w życie w swojej firmie..

Tue Sep 27, 2016 5:28 am
Profile

No proszę, kreatywnie i małym kosztem.. a faktycznie takie upominki raz, że działają promocyjnie, to dwa, że jak klient dostanie taki prezent to będzie czuł się wyróżniony i może wrócić po więcej..

Tue Sep 27, 2016 6:41 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: