View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Aug 09, 2020 5:12 am

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 polecacie zamienniki tuszy hp? 
Author Message

hej, mam drukarkę hp i kończy mi się tusz. Tyle że zastanawiam się nad zakupem jakiegoś zamiennika. Korzystaliście kiedyś z nieoryginalnych tuszy? Obawiam się, że sprzęt może się jakoś popsuć.

Sun Feb 05, 2017 10:09 pm
Profile

ja polecam ci bardziej te oryginalne tusze. Jak chcesz zaoszczędzić to po prostu zadbaj o odpowiednie ustawienia drukarki. Wiele ludzi zapomina, że najefektywniejsze jest drukowanie dwustronne. Ja drukuje najczęściej czarno białe dokumenty, ustawiam również wydruki robocze, bo jak będzie coś odrobinę gorszej jakości to przecież nic się nie stanie!

Sun Feb 05, 2017 11:06 pm
Profile

ja też kupuje oryginalne tusze. Możesz zaoszczędzić kupując kartridże o zwiększonej pojemności. W przeliczeniu koszty wydruku tekstowego są tańsze.

Mon Feb 06, 2017 12:41 am
Profile

zgadzam się z wypowiedzia wyżej. Im masz większy kartridż tym wychodzi taniej za druk. Muszę powiedzieć ci, że też mam drukarkę hp i nie eksperymentuję już z zamiennikami. Przede wszystkim dlatego, ze jak kiedyś kupiłam to mega szybko mi się wyczerpał i okazała się żadna oszczędność. Taniej możesz kupić czarny tusz HP w Poznaniu w dobrym sklepie. Prowadzą też sprzedaż internetową na stronie amik-poznan.pl/375-hp więc w zasadzie nie musisz się fatygować do nich osobiście. Ceny mają bardzo w porządku, także tutaj wyjdziesz zawsze na plus.

Mon Feb 06, 2017 2:49 am
Profile

zamienniki nie są dobre. Pamiętaj, że jak kupujesz oryginalny produkt to płacisz za jakość, a jak wybierasz tanioszke to nie oczekuj że długo i dobrze będzie ci służyć. Tusze takie zwykle są podejrzanej jakości, naprawdę.

Mon Feb 06, 2017 5:31 am
Profile

ja mam drukarkę hp i dbam o nią też kupując najlepsze tusze. Rzeczywiście oszczędzam głównie drukując dokumenty w średniej, ale oczywiście bardzo czytelnej jakości. zmniejszam głównie w ten sposób eksploatację sprzętu.

Mon Feb 06, 2017 8:30 am
Profile

zamienniki przynajmniej u mnie wyczerpywały się w zaledwie kilka tygodni. Nie żebym jakoś super dużo drukował, ale dało się to zauważyć i zrezygnowałem z tego. Odtąd tylko kupuję te właściwe kartridże. Jestem z tego rozwiązania zadowolony.

Mon Feb 06, 2017 9:25 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: