View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 12, 2020 6:35 am

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Czy korzystacie z moskitier nad łóżko? 
Author Message

Chciałam zapytać czy w Polsce są osoby, które śpią w łóżkach z moskitierą. Chodzi mi po głowie jej zakup, ale nie bardzo się orientuję czy jest montażu takiego sprzętu. Według mnie jest, ale jak to wygląda u was?

Sun Feb 28, 2016 9:25 pm
Profile

Każdy sypia tak jak lubi. Z estetycznego punktu widzenia nie ma dla mnie znaczenia czy śpię w łóżku z moskitierą czy bez. Ale za to jeśli chodzi o przyjemność spania to jest zupełnie inaczej. Wtedy bowiem nic nie bzyczy nad uchem. Mogę zostawić balkon uchylony bez obaw, że nad moją głową w czasie snu zgromadzi się ten czy inny natrętny owad.

Mon Feb 29, 2016 12:10 am
Profile

W Polsce szczelne moskitiery nad łóżka także są bardzo popularne. Nie musisz się już więcej zastanawiać czy jesteś jedyna, która uważa, że warto je zainstalować. Wszystko ma służyć generalnie większej wygodzie i przyjemności spania.

Mon Feb 29, 2016 12:55 am
Profile

W Polsce chyba ciężko będzie kupić, ale kiedyś byłem w Afryce i tak moskitiery to ciągną się po podłodze i to bardzo gęsto. Ale tak ilość i zróżnicowanie owadów jest dużo większe niż w naszym umiarkowanym klimacie.

Mon Feb 29, 2016 2:21 am
Profile

Ja korzystam z moskitiery od zeszłego roku i jest to bardzo dobry wybór. Nie budzę się w bąblach, a mój sen przebiega teraz gładko i bez problemów. W czasie letnich nocy nie muszę dusić się w zamkniętym szczelnie mieszkaniu.

Mon Feb 29, 2016 4:33 am
Profile

Ja co prawda nie używam, ale moja rodzina na wsi ma zainstalowane w każdym pokoju sypialnym. Lato na wsi to generalnie rzecz biorąc wysyp wszelkiego rodzaju robactwa, dlatego nie mają po prostu wyjścia.

Mon Feb 29, 2016 5:45 am
Profile

Pamiętam, jak jeździłam na wakacje do mojej ciotki na wieś. Faktycznie ilość owadów wtedy była naprawdę ogromna. Jako dziecko mało kto zwracał na to uwagę, ale teraz jest już nieco inaczej. Z moskitierą to powinno się tam chodzić latem cały czas, a nie używać tylko do spania. Ale to są właśnie uroki gospodarskiego życia.

Mon Feb 29, 2016 8:16 am
Profile

Ktoś musi więc pocierpieć, żeby w mieście można było zjeść pyszną szyneczkę albo usmażyć na grillu soczystą karkóweczkę.

Mon Feb 29, 2016 9:24 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: