View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 12:12 pm

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Jaki stół wyprodukowany w Polsce wybrać? 
Author Message

Hej wszystkim. Tak jak w temacie, szukam jakiegoś dobrego stołu razem z krzesłami ale interesują mnie produkty od nas z kraju. Czy ktoś może zna sprawdzonych producentów? Jeżeli macie jakieś informacje to proszę o namiary :)

Sun Aug 07, 2016 6:25 pm
Profile

Niedawno byłem w Poznaniu w salonie meblowym właśnie takiej firmy która produkuje własne meble. Jeżeli chcesz to zobacz na ich stronie meblepotocki.pl co mają w ofercie. Meble są naprawdę wysokiej jakości i będą służyć przez długi długi czas.

Sun Aug 07, 2016 6:58 pm
Profile

To ja przeszukałam cały internet jak interesowały mnie stoły do salonu rozkładane a teraz się okazuje że mogłam wszystko kupić u nich. Oferta bardzo bogata i jeżeli faktycznie jakość jest taka jak tu piszą to chyba sama zrobię u nich zakupy niedługo :D

Sun Aug 07, 2016 9:37 pm
Profile

Mieszkam niedaleko tej firmy ale powiem wam szczerze że nigdy nie byłam zobaczyć. Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale mają bardzo fajne narożniki. Zastanawiam się tylko czy można sobie wybrać obicie bo skóra u mnie się nie sprawdzi gdyż mam psa :P

Mon Aug 08, 2016 12:05 am
Profile

Kupowałem u nich stół drewniany do jadalni i mimo upływu czasu naprawdę jest w świetnej kondycji. Wiecie jak to jest jak ma się dzieciaki w domu i co chwile ktoś coś wylewa albo dziabnie widelcem w stół :P Mimo tego stół wygląda nienagannie :D polecam.

Mon Aug 08, 2016 1:58 am
Profile

I to wszystko jest produkowane u nas w kraju? Patrzyłem na stronę i mają tam kilka takich modeli co by mnie interesowały. Powiedzcie mi czy to jest tak jak z meblami na zamówienie że trzeba czekać jakiś tam czas?

Mon Aug 08, 2016 4:32 am
Profile

Jak ja kupowałem u nich ten mój stół to mieli go na miejscu. Wydaje mi się że te standardowe modele mają w większych ilościach. Gorzej jest tak jak ktoś wcześniej pytał o to czy np. można wybrać inne obicie. Tego to nie wiem.

Mon Aug 08, 2016 7:11 am
Profile

Dobra mniejsza o to, zadzwonię i sam się zaraz wszystkiego dowiem :D Dzięki wielkie za pomoc, przy okazji znalazłem jeszcze kilka ciekawych stron także mam nadzieję że uda mi się coś wybrać :) Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :)

Mon Aug 08, 2016 8:23 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: