View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 1:18 pm

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 Dobry syrop na kaszel podczas choroby? 
Author Message

Siema wszystkim. W regionie w którym pracuje nie trudno o chorobę więc szukam sprawdzonego i dobrego leku na kaszel. Czasem od tego zimnego powietrza po prostu zatyka mi płuca i mam aż trudności z oddychaniem. Jaki syrop na kaszel polecacie?

Mon Sep 19, 2016 12:58 am
Profile

No taki jeden z lepszych to na pewno Pulneo. Stosowałem go kiedyś właśnie jak się tak mocno pochorowałem i powiem ci że jest to chyba jeden z nielicznych leków po którym czułem że coś się dzieje. Najlepiej znajdź w internecie ulotkę od syropu Pulneo i zobaczysz czy na pewno możesz go stosować.

Mon Sep 19, 2016 1:45 am
Profile

Gdzie ja takie coś teraz sprawdzę? Ostatnio szukałem informacji na temat leku Apap cena to była chyba jedyna informacja jaką znalazłem na ten temat :P Chyba nie muszę mówić że dość ciężko o jakieś szczegółowe informacje.

Mon Sep 19, 2016 2:47 am
Profile

Ja np. jak szukała informacji na temat leków na żylaki to skorzystałam ze strony jednej apteki pod adresem http://www.aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/diosminex. Tam możesz sobie zobaczyć wszystkie informację więc nic tylko wchodzić i szukać :) Mam nadzieję że udało mi się pomóc.

Mon Sep 19, 2016 2:56 am
Profile

Nie wiem czy czasem na stronie producenta nie znajdziesz takich rzeczy. Co do leku to faktycznie ten o którym tutaj mówicie jest dobry a nawet bardzo jeżeli porównywać go z tym co sprzedają na rynku. Działa na mnie najlepiej i nie obciąża żołądka jak to się zdarzało podczas brania innych rzeczy.

Mon Sep 19, 2016 3:46 am
Profile

Jeżeli to jest jakiś wielki problem to idziesz do najbliższej apteki i prosisz panią żeby dała ci jakiś dobry lek na kaszel. Powiem tak, wydaje mi się że akurat medycyna to jest tak dziedzina wiedzy do której zwykli ludzie nie mają dostępu i ciężko samemu stwierdzić nagle czy lek jest dobry czy nie.

Mon Sep 19, 2016 5:05 am
Profile

Tu nie chodziło o podanie gotowego rozwiązania tylko o to żeby podpytać co stosujecie i co z doświadczenia daje najwięcej efektów ;) Pani w aptece da mi coś co będzie miała pod ręką albo coś co akurat musi sprzedawać :) Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. Temat do zamknięcia.

Mon Sep 19, 2016 6:13 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: