View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Sep 29, 2020 10:46 am

Reply to topic  [ 10 posts ] 
 Detektyw z Gdańska pilnie poszukiwany 
Author Message

Witam. Poszukuję pilnie detektywa. Mam taką sprawę, w sumie nie chce o niej tutaj publicznie nikomu mówić, tylko chcę żeby się tym detektyw zajął, zdobył dowody i pokazał mi co i jak dokładnie w tej sprawie wygląda. Możecie coś powiedzieć, znacie może jakiegoś dobrego detektywa?

Mon Jan 02, 2017 5:16 am
Profile

A co żona pewno zdradza i chcesz jej fagasa wyśledzić co? Hehe no tak to już jest że czasami sobie żonka na bok skoczy i wtedy facet z siebie wychodzi, żeby dopaść tego, co jego miejsca zajął

Mon Jan 02, 2017 6:01 am
Profile

Kolego nade mną, Twój komentarz zdecydowanie jest nie na miejscu. Po pierwsze to jest chamski język jakiego używasz, a po drugie to całkiem nie Twoja sprawa po co komu i do czego potrzebny jest detektyw. Uważaj, może na Ciebie ktoś szuka haka ;)

Mon Jan 02, 2017 7:27 am
Profile

Ech, odchodzicie tutaj od meritum a wciąż w żaden sposób nie pomogliście koledze, który jak sam powiedział pilnie szuka detektywa. I nikomu do tego po co. Jeśli wciąż interesuje Cię detektyw Gdańsk ma tutaj takie rozwiązania na przykład na stronie http://mbdetektywi.pl/kontakt/trojmiasto-gdynia-gdansk/ znajdziesz świetnego specjalistę, który w całym Trójmieście działa

Mon Jan 02, 2017 8:57 am
Profile

Bardzo Ci koleżanko dziękuję. Ale to jest ktoś zazufany, na kim można całkiem polegać i mieć pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli?

Mon Jan 02, 2017 10:52 am
Profile

Czy po naszej myśli pójdzie śledztwo to nie wiem, ale ten detektyw na pewno jest warty uwagi, bo ja też z niego miałam okazję korzystać i to nawet kilo razy

Mon Jan 02, 2017 12:49 pm
Profile

Też tak słyszałam, że ta agencja detektywistyczna mbdetektywi.pl jest całkiem w porządku i ma takie technki śledzenia, że się nawet nikt nie domyśli, że był sledzony, a o to przecież w tym wszystkim chodzi, no nie?

Mon Jan 02, 2017 1:17 pm
Profile

Ratujecie mi noramlnie tyłek tymi informacjami. Bardzo się cieszę i bardzo dziękuję, że tak chętnie udzielacie pomocy :)

Mon Jan 02, 2017 2:05 pm
Profile

Ja to się chętnie na wet na przyszłość polecam, jak będziesz czegoś potrzebował to śmiał wal ;)

Mon Jan 02, 2017 2:13 pm
Profile
Reply to topic   [ 10 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: