View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 11:49 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Szukam drobnego prezentu dla inteligentnej dziewczyny 
Author Message

Jestem w kropce i mam nadzieje ze moze tu mi ktospomoze i podpowie co drobnego można kupić inteligentnej i oczytanej dziewczynie w prezencie? Rzecz w tym że nie chciałbym się zbłaźnić, ale też nie wpisać się w ramy jej znajomych którzy kupuja sobie książki, ebooki itd. Dziekuję.

Tue Jan 17, 2017 9:29 am
Profile

A zajrzyj sobie tutaj, maja bardzo duzy wybór ciekawych i zabawnych prezentów. Sama lubieksiązki i duzo czytam a najlepszym prezentem na 18 jaki dostałam była torba na zakupy z materiału z nadrukiem nawiązującym do książek. Zabawne to i fajne :).

Tue Jan 17, 2017 10:02 am
Profile

Wygląda to ciekawie, znając ją na pewno byłaby zadowolona, bo na dodatek jest bardzo praktyczną osobą. Przespiesie z tym ale pomysł na te chwile bardzo mi sie podoba. Pozdrawiam i dziekuje.

Tue Jan 17, 2017 10:16 am
Profile

Nie ma za co, cieszesie ze moglam pomóc. Sama wiem jak trudno wybrac prezent dla kobiety, mam sporo koleżanek i na kazde urodziny ten sam problem. Szczerze to ten sklep mi bardzo pomógł bo daje mi pomysły które starczą chyba do trzydziestki :P

Tue Jan 17, 2017 11:17 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: