View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jul 09, 2020 3:32 pm

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 W jakim sposób zmienić podejście do pracy? 
Author Message

Może jestem przepracowany, a może to wynika z długiego czasu mojej pracy. Generalnie nie mam żadnej motywacji do tego, żeby zmienić cos w trakcie wykonywania moich obowiązków w pracy. Chodzę tam, bo muszę, ale kreacji z mojej strony to nie ma. Czy są jakies sposoby, które pomagają takim osobom jak ja, no nie ukrywam, ze bardzo źle się z tym czuje...

Mon Jan 30, 2017 10:32 pm
Profile

Takich osób jak Ty jest mnóstwo, tylko nie każdy tak jak Ty potrafi sobie samemu zdiagnozować ten problem. Wiele osób uwaza raczej, że problem leży po stronie pracodawcy, który ne wypełnia wszystkich żdań pracownika i tak dalej. A sprawa jest błaha, po prostu człowiek wypala się z biegiem czasu.

Tue Jan 31, 2017 1:09 am
Profile

O problemie wypalania się czowieka w pracy napisano już wiele książek, ale niestety w parze nie szło tyle samo rozwiązań tego problemu. Na moje to powinieneś zgłosić się do firmy szkoleniowej, która na nowo uruchomi w Tobie chęć osiągania sukcesu zawodowego. Jest to proces dość długi, ale na pewno skuteczny.

Tue Jan 31, 2017 1:48 am
Profile

Coś o takich firmach słyszałem. Podobno są w stanie wycisnąć z człowieka takie pokłady pozytywnego myślenia, o jakich nawet człowiek ni eprzypuszczał :))))

Tue Jan 31, 2017 3:05 am
Profile

Dokładnie tak to się odbywa. Możesz byc pewien, że to co robiłeś wcześniej w dalszym ciągu jest w Tobie, tylko trzeba znaleźć, gdzie się schowało. Podczas spotkań szkoleniowych wykładowcy uczą między innymi, jak z pozoru błahą czynność zmienić w coś co będzie napędzało chęć pracy...

Tue Jan 31, 2017 5:57 am
Profile

Hehe, co człowiek to osobna historia. Polecam te szkolenia michallegowski.pl/coaching/, niezależnie co trzeba zmienić, to zajęcia o których wspominam pomagają już na samym początku. Takie zainteresowanie przenosi się na kolejne elementy życia, przez co człowiek na nowo ma chęć aktywnego podejmowania decyzji.

Tue Jan 31, 2017 7:00 am
Profile

Jeśli ktoś prwadzi firmę, to powinien miec świadomość, że po pewnym czasie pracownicy nie będa już tak efektywni jak wcześniej, więc na pewno takie szkolenia pomogą.

Tue Jan 31, 2017 8:08 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: