Forum łańcucha reakcji
http://palowsky.pl/

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech.
http://palowsky.pl/viewtopic.php?f=8&t=273
Page 1 of 1

Author:  AsTaRtE [ Mon Aug 07, 2017 5:57 am ]
Post subject:  Opieka nad osobami starszymi w Niemczech.

hej wszystkim, zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec w roli opiekunki… ale nie bardzo wiem czego się spodziewać, jakie są wymagania i tak dalej. Moglibyście mi coś doradzić? Macie może jakieś doświadczenia?

Author:  Monika1979 [ Mon Aug 07, 2017 7:26 am ]
Post subject:  Opieka nad osobami starszymi w Niemczech.

wiesz co, wszystko zależy od konkretnej oferty.;) na dobrych portalach masz wyjaśnione kogo i do czego szukają. Popatrz sobie na tym przykładzie laxocare.pl/oferty-pracy/1631-2/, jest zakres zajęć, nawet wyjaśnienie kim jest podopieczny. Polecam szukać właśnie takich konkretnych ofert, gdzie nie jedziesz w ciemno.:)

Author:  Grahamka [ Mon Aug 07, 2017 10:13 am ]
Post subject:  Opieka nad osobami starszymi w Niemczech.

dokładnie, to zależy. Przydaje się zawsze trochę doświadczenia, znajomość języka (ale często nawet minimalna starczy), no i predyspozycje zawodowe… czyli musisz po prostu lubić taką opiekę nad chorym.:)

Author:  Monika1979 [ Mon Aug 07, 2017 10:28 am ]
Post subject:  Opieka nad osobami starszymi w Niemczech.

nie każdy, kto pracuje jako opiekunka to lubi, ale masz rację, bardzo się przydaje pozytywne podejście do pracy. Wtedy od razu lepiej się żyje na obczyźnie. Moim zdaniem warto mieć dobry kontakt z rodziną, to procentuje.:) zaczynałam znając tylko parę zdań po niemiecku, ale teraz już dosyć sprawnie mi idzie.;)

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/