View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 11:42 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Gdzie kupię wyprawkę dla malucha? 
Author Message

Witam serdecznie wszystkie doświadczone mamy. Jestem w ciąży i powoli zaczynam myśleć o zakupie wyprawki dla maluszka. Zastanawiam się czy warto kupować każdą rzecz oddzielnie porównując przy tym oferty wszystkich sklepów na rynku, czy lepiej iść do jednego i kupić od ręki wszystko na raz. Jakie macie w tym względzie doświadczenia? Gdzie kupowałyście? Co radzicie?

Wed Dec 09, 2015 5:09 am
Profile

Wydaje mi się, że nie ma reguły. Każda kobieta jest inna i każda ma inne potrzeby. Dla jednej ważniejsze jest kupić wszystko szybko i bezproblemowo, a druga tygodniami będzie przeglądała dostępne oferty i szukała najkorzystniejszej. Mi akurat najbardziej zależało na znalezieniu sklepu, gdzie dostnę wózki Jedo. Chciałam przekonać się osobiście czy są faktycznie takie ładne i komfortowe. W sklepie, w którym była ich cała masa, dostałam też przy okazji delikatne kosmetyki Chicco. Tak więc u mnie działo się to dość przypadkowo.

Wed Dec 09, 2015 6:31 am
Profile

Moja żona załatwiła sprawę w jedno popołudnie. Zapytała mnie tylko, czy nie mam nic przeciwko, żeby sama wybrała. Nie ukrywam, że było mi to wręcz na rękę. Nie wiem w sumie czy była w jednym sklepie czy w kilku, ale najwidoczniej zbyt długo tego nie analizowała, bo kupiła wszystko co było potrzebne w pół soboty.

Wed Dec 09, 2015 7:05 am
Profile

A ja kupiłam sporo rzeczy przez internet, bez wychodzenia z domu. Weszłam na stronkę, przejrzałam asortyment, wybrałam najfajniejszą według mnie pościel, dodałam ją do koszyka i przeklikałam dalej kolejne przedmioty. Wybrałam też tam smoczki, butelki, kocyki i wiele innych. Trafiłam też na przykład na bardzo duży wybór specjalistycznych laktatorów. Mają i elektryczne i ręczne, a wszystkie naprawdę wysokiej jakości. Zresztą podsyłam link, jeśli jesteś zainteresowana. Ja wybrałam ręczny i nie żałuję. Powodzenia podczas zakupów i podczas porodu!

Wed Dec 09, 2015 9:38 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: