Forum łańcucha reakcji
http://palowsky.pl/

Boję się o zdrowie dzieci!
http://palowsky.pl/viewtopic.php?f=9&t=187
Page 1 of 1

Author:  Camyla [ Fri Mar 25, 2016 1:00 am ]
Post subject:  Boję się o zdrowie dzieci!

Witam serecznie. Mam w domu dwoje małych dzieci. Jedną córeczkę i synka w wieku 4 i 6 lat. Akurat weszli w taki wiek, że oboje są bardzo energiczni i wszędzie ich pełno. Przez to ciągle martwię się o to, żeby im nic się nie stało itp. Córeczka często łapie infekcje pokarmowe i kupiłam jej nawet specjalnie naczynia bambusowe żeby mieć pewność, że to nie z powodu tego, że są zarazki na naczyniach itp. Ogólnie to strasznie się boję o swoje dzieci i nie mogę się tego wyzbyć, czy ktoś z Was miał podobnie?

Author:  uroczakocica [ Fri Mar 25, 2016 2:47 am ]
Post subject:  Boję się o zdrowie dzieci!

Ja do teraz boję się o swoje dzieci a już dawno są pełnoletnie, chyba to naturalna cecha matki żeby się martwić i dbać jak najlepiej op swoje dzieci, ale problem w tym że w pewnym momencie już po prostu nic nie mamy do gadania i dzieci zaczynają robic co chcą ;(

Author:  ToMegaTherioN [ Fri Mar 25, 2016 4:17 am ]
Post subject:  Boję się o zdrowie dzieci!

No i bardzo dobrze, ja cierpiałem z tego powodu, że miałem zbyt nadopiekuńczych rodziców, do późnego wieku z nimi mieszkałem i w końcu zaczęli mi tak wchodzić na głowę, że już musiałem powiedzieć stop. Rodzice często nie wiedzą, że krzywdzą swoje dzieci jak nie pozwolą im dorosnąć i całe życie tylko robią coś za nich i się martwią co by było gdyby…

Author:  buziaczek [ Fri Mar 25, 2016 6:55 am ]
Post subject:  Boję się o zdrowie dzieci!

Zgodzę się z kolegą wyżej, ja miałam chłopaka który był tak wychowany i to była tragedia!! Zero samodzielności, od razu ze wszystkim leciał do mamusi i jeszcze się dziwił, że jestem na niego zła. Na szczęście szybko przejrzałam na oczy i z nim zerwałam i mam spokój.

Author:  Monika1979 [ Fri Mar 25, 2016 8:12 am ]
Post subject:  Boję się o zdrowie dzieci!

Ja się też martwię o dzieci, ogólnie to zaciekawiłaś mnie tymi naczyniami z bambusa, gdzie takie kupiłaś?

Author:  Camyla [ Fri Mar 25, 2016 10:22 am ]
Post subject:  Boję się o zdrowie dzieci!

Zamawiałam na liliko.pl bardzo szybko przyszły i ogólnie wszystko bardzo sprawnie przebiegło. A odnośnie dyskusji, która się wywiązała.. nie chcę być nadopiekuńczą matką, po prostu wiem, że dzieci są w takim wieku, że trzeba je doglądać, a ja jestem już tym trochę zmęczona.. męża ciągle nie ma bo pracuje i wszystko jest na mojej głowie. Bardzo mnie to męczy już.. ale wezmę sobie do serca żeby nie okaleczyć dziecka swoją nadopiekuńczością.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/