Forum łańcucha reakcji
http://palowsky.pl/

Urodziny brata
http://palowsky.pl/viewtopic.php?f=9&t=208
Page 1 of 1

Author:  kolezankaXXX [ Mon Sep 12, 2016 1:45 am ]
Post subject:  Urodziny brata

Cześć! Niedługo będą urodziny mojego brata i jak co roku dużo wcześniej zastanawiam się nad prezentem. Jest między nami 10 lat różnicy, dlatego nie ma między nami przyjaźni, jak to się dzieje w przypadku mojej siostry, z którą chodzę do jednego liceum. Nawet uczymy się razem, bo ona ma maturę, a ja również, tyle że próbną. Co mogę kupić dla siedmioletniego chłopca?

Author:  Monika1979 [ Mon Sep 12, 2016 3:53 am ]
Post subject:  Urodziny brata

No raczej dla takiego dziecka przydałaby się bardziej kreatywna zabawka niż dla niemowlęcia. Dziwnie, że masz z tym problem. Dzieci w tym wieku są bardzo ciekawskie, pomysłowe. Więc może po prostu zapytaj, co mogłabyś mu podarować. Może odwiedź sklep internetowy z puzzlami i tam wybierz jakąś fajną wersję dla Twojego brata.

Author:  basowy_pomruk [ Mon Sep 12, 2016 5:47 am ]
Post subject:  Urodziny brata

Tylko nie przesadzaj, puzzle panoramiczne z 10 000 elementów są odpowiednie dla Ciebie, a nie dla małego chłopca. Chociaż kupienie trudniejszych puzzli i układanie ich razem – to świetna inicjatywa aby Wasze relacje się poprawiły. Zacznij może jednak od puzzli z 3000 elementów. Na pewno Twój brat ucieszy, jeśli będziesz chciała z nim je ułożyć.

Author:  ToMegaTherioN [ Mon Sep 12, 2016 6:36 am ]
Post subject:  Urodziny brata

Może zrób mu tort, albo zorganizuj imprezę urodzinową :). Ja bym się z takiego prezentu bardzo ucieszył.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/