View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 07, 2020 1:17 pm

Reply to topic  [ 4 posts ] 
 Łóżko piętrowe dla jedynaka?? 
Author Message

hej wszystkim! Powiedzcie mi czy to jest bardzo szalony pomysl, by kupowac dla jedynaka lozko pietrowe? Ja się zastanawiam po co, skoro możemy kupic ladne i dobrej jakości lozko pojedyncze, ale synek chce i się upiera… jeszcze troche a mu się braciszek zamarzy…

Tue Nov 29, 2016 10:48 am
Profile

to nie jest taki szalony pomysł.;) dzieci lubią się bawić na łóżkach piętrowych i nawet niekoniecznie chodzi o tego braciszka. Z tego co wiem zresztą łóżka piętrowe drewniane mają tak przemyślany stelaż, że możesz łatwo wyjąć dolne łóżko i dopasować przestrzeń do swoich potrzeb, wkładając tam kompletnie coś innego.

Tue Nov 29, 2016 12:25 pm
Profile

jak tak ostatnio patrzeliśmy to łóżka dziecięce w dobrej cenie często są w ofercie właśnie piętrowej. A ile w tym wyobraźni! Kolorów i typów stelaży.;) nie musisz kupować mu nawet takiego klasycznego łózka, jak koleżanka wyżej pisze to da się dostosować. Myślę, że to nie jest szalone i że warto odpuścić jedynakowi i spełnić jego marzenie. Oczywiście nie za każdym razem i nie z każdą zachcianką, ale łóżko piętrowe bym jak najbardziej mu kupiła. Dlaczego nie??

Tue Nov 29, 2016 1:57 pm
Profile
Reply to topic   [ 4 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: