Forum łańcucha reakcji
http://palowsky.pl/

Łóżko piętrowe dla jedynaka??
http://palowsky.pl/viewtopic.php?f=9&t=223
Page 1 of 1

Author:  Monika1979 [ Tue Nov 29, 2016 10:48 am ]
Post subject:  Łóżko piętrowe dla jedynaka??

hej wszystkim! Powiedzcie mi czy to jest bardzo szalony pomysl, by kupowac dla jedynaka lozko pietrowe? Ja się zastanawiam po co, skoro możemy kupic ladne i dobrej jakości lozko pojedyncze, ale synek chce i się upiera… jeszcze troche a mu się braciszek zamarzy…

Author:  buziaczek [ Tue Nov 29, 2016 12:25 pm ]
Post subject:  Łóżko piętrowe dla jedynaka??

to nie jest taki szalony pomysł.;) dzieci lubią się bawić na łóżkach piętrowych i nawet niekoniecznie chodzi o tego braciszka. Z tego co wiem zresztą łóżka piętrowe drewniane mają tak przemyślany stelaż, że możesz łatwo wyjąć dolne łóżko i dopasować przestrzeń do swoich potrzeb, wkładając tam kompletnie coś innego.

Author:  uroczakocica [ Tue Nov 29, 2016 1:57 pm ]
Post subject:  Łóżko piętrowe dla jedynaka??

jak tak ostatnio patrzeliśmy to łóżka dziecięce w dobrej cenie często są w ofercie właśnie piętrowej. A ile w tym wyobraźni! Kolorów i typów stelaży.;) nie musisz kupować mu nawet takiego klasycznego łózka, jak koleżanka wyżej pisze to da się dostosować. Myślę, że to nie jest szalone i że warto odpuścić jedynakowi i spełnić jego marzenie. Oczywiście nie za każdym razem i nie z każdą zachcianką, ale łóżko piętrowe bym jak najbardziej mu kupiła. Dlaczego nie??

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/