View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 12, 2020 5:50 am

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 Poszukiwana firma zajmująca się montażem klimatyzacji na Śląsku. 
Author Message

Cześć, szukam firmy, która zamontuje w moim domu klimatyzację. Chodzi o kogoś, kto zna się na tego typu sprawach i ważne, abyście osobiście korzystali z jego usług. Chcę mieć pewność, że wszystko będzie w porządku.

Mon Apr 17, 2017 9:09 pm
Profile

Właśnie z mężem korzystaliśmy z usług tego typu firmy, ale nie bardzo orientuję się jak to wszystko wyglądało oraz kto nam to robił. Wiem, że są dwa rodzaje instalacji, ale niestety też nie pamiętam czym się różnią.

Mon Apr 17, 2017 11:31 pm
Profile

Faktycznie, koleżanka ma rację - są klimatyzatory typu split oraz monoblokowe, ale jeżeli chodzi o dom mieszkalny to w grę wchodzi tylko ten pierwszy model. Monoblokowe działają zdecydowanie głośniej i zakładane są wyłącznie w zakładach, magazynach i tego typu budynkach. Warto też dodać, że klimatyzatory nie tylko chłodzą, ale również mogą ogrzać powietrze, jeżeli temperatura na zewnątrz spadnie. Większość osób klimatyzatory kojarzy wyłącznie z chłodzeniem. Wiem to wszystko, bo pracowałem kilka lat jako monter klimatyzacji, ale niestety firma upadła.

Tue Apr 18, 2017 12:42 am
Profile

A mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tych klimatyzatorów do domów i mieszkań. Jaką wydajność one mogą zagwarantować? Nie chcę montować urządzenia, które nie będzie wystarczająco efektywne.

Tue Apr 18, 2017 1:00 am
Profile

Nie jest to jakaś skomplikowana jednostka - składa się z parownika umieszczonego w domu oraz agregatu zewnętrznego. Oba urządzenia są ze sobą połączone i współpracują, aby zapewnić odpowiednią temperaturę we wnętrzu. Wydajność takich jednostek jest oczywiście bardzo dobra, ale głównie jest to zależne od producenta klimatyzatora. Jest wiele firm produkujących takie urządzenia i o najlepsze musisz już pytać w firmie, która będzie Wam to robiła.

Tue Apr 18, 2017 2:35 am
Profile

Podpytałam męża i dowiedziałam się, jaka firma zajmowała się montażem u nas. Korzystaliśmy z usług TECHPOINT Sp. z o.o. - codziennością dla nich jest montaż klimatyzacji na Śląsku, dlatego z pewnością zainteresuje ich wasze zlecenie:) Siedziba firmy mieści się w Rybniku, więc w razie czego zawsze możecie udać się tam i obgadać wszelkie szczegóły

Tue Apr 18, 2017 4:10 am
Profile

Super! Dzięki za wartościowe porady oraz firmę. Bierzemy się za to jak najszybciej, żebyśmy nie musieli cierpieć z powodu zbyt wysokich temperatur:)

Tue Apr 18, 2017 6:07 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: