View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 12, 2020 7:09 am

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Sprawdzona kancelaria prawna z Sosnowca, kogo polecacie? 
Author Message

Mam bardzo szybkie pytanie. Mam pewną sprawę do załatwienia i niestety musi ona być załatwiona sądownie więc szukam kogoś sprawdzonego z tego miasta. Zależy mi na kimś z dużym doświadczeniem bo chciał bym sprawę załatwić szybko.

Mon May 15, 2017 1:24 am
Profile

Bez jakichkolwiek szczegółów ciężko polecić coś konkretnego ale słyszałem ostatnio o stronie adwokat-baklazec.com. Jest to kancelaria właśnie z tego miasta i obsługuje różnego rodzaju sprawy. Na ten moment nawet nie wiem na kogo jeszcze mógł bym ci dać namiary.

Mon May 15, 2017 3:34 am
Profile

Kolega wyżej dobrze mówi. Jeżeli interesuje cię kancelaria prawna z Sosnowca to możesz wejść na http://adwokat-baklazec.com/. Ciężko powiedzieć czy to ci pomoże bo nie wiemy czego dotyczy sprawa.

Mon May 15, 2017 4:27 am
Profile

Nie za bardzo mogę mówić czego sprawa ma dotyczyć ale nie powinno być z tym problemu bo sprawa jest raczej prosta. Z tego co czytałem w internecie to praktycznie każda kancelaria zajmuje się takimi sprawami więc jeżeli mam od was namiary na kogoś solidnego to tyle mi wystarczy ;) Już ja sam się dowiem czy będą w stanie mi pomoc ;)

Mon May 15, 2017 6:40 am
Profile

Mam jeszcze kilka fajnych opcji ale żeby tu nie zaśmiecać to wszystko wysyłam w prywatnej wiadomości. Masz tam kilka linków do stron znanych mi kancelarii. Tak jak już wcześniej pisali inni użytkownicy, nie wiem co za sprawa i która będzie lepsza ale to już musisz wybrać sam ;)

Mon May 15, 2017 7:01 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: