View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Oct 23, 2020 7:39 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Remont kamienicy i zmiana elewacji 
Author Message

Witam. Kamienica, której jestem właścicielem potrzebuje generelnego remontu. Oprócz tego, że chciałbym przeprowadzić ten gruntowny remont, chciałbym też przywrócić jej dawny wygląd i sprawić, żeby i elewacja wyglądała przyciągająca. Oprócz mieszkań, które się w niej znajdują, jest w tej kamienicy kilka pomieszczeń, które mają służyć jako luksusowe lokale użytkowe, dlatego bardzo zależy mi na tym, żeby elementy tej elewacji były wysokiej jakoci i bardo wytrzymały. Wiadomo, o pieniądze mi teraz nie chodzi, kamienica będzie zarabiała na siebie sama, ale chcę, żeby to po prostu bardzo dobrze wyglądało i służyło przez lata. Ktoś mi coś poleci, doradzi?

Wed Jan 27, 2016 11:06 am
Profile

Dzień dobry. Widzę, że Pan podchodzi do sprawy bardzo poważnie i profesjonalnie. Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić http://gzymsy-sztukateria.pl/ . Tam powinien Pan znaleźć wszystkie produkty, których Pan potrzebuje, żeby otrzymać tak piękny budynek, jakiego Pan pragnie. Tam są przykładowe zdjęcia, opisy, możliwe wykorzystania, no i wszystkie dane kontaktowe, które pozwolą Panu na zakup i korzystanie z tych wszystkich środków, które są tam dostępne. Po takich zabiegach i z towarami tej jakości, jaką tam oferują, stworzy Pan naprawdę piękną kamienicę, aż chciałbym sam ją zobaczyć.

Wed Jan 27, 2016 12:16 pm
Profile

A to bardzo zapraszam. Tak mi się marzy, żeby to wyglądało dobrze, więc jak już będzie skończone, to podam namiary i będzie Pan mógł przyjechać i sobie popatrzeć, bardzo chętnie wszystko pokażę, a to nie jeszcze nie wszystko, co chciałbym tam przygotować. Za taką pomocą na pewno zobaczy Pan coś extra. Ze strony już skorzystałem, wszystko świetnie tam wygląda. Ale jakoś nie mogę tam znaleźć katalogu wszystkiego.

Wed Jan 27, 2016 1:28 pm
Profile

No to niech Pan kliknie w ten link http://gzymsy-sztukateria.pl/index.php?p=1_5_Katalog-produkt-w . Tam są dostępne wszystkie gzymsy, listwy elewacyjne, zworniki. Wszystko pokazane na przykładowym i modelowym obrazku, więc jak ktoś się na tym nie zna, to może zobaczyć, co i jak tam jest zorganizowane.

Wed Jan 27, 2016 3:11 pm
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: