View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 12, 2020 7:26 am

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Boję się o zdrowie dzieci! 
Author Message

Witam serecznie. Mam w domu dwoje małych dzieci. Jedną córeczkę i synka w wieku 4 i 6 lat. Akurat weszli w taki wiek, że oboje są bardzo energiczni i wszędzie ich pełno. Przez to ciągle martwię się o to, żeby im nic się nie stało itp. Córeczka często łapie infekcje pokarmowe i kupiłam jej nawet specjalnie naczynia bambusowe żeby mieć pewność, że to nie z powodu tego, że są zarazki na naczyniach itp. Ogólnie to strasznie się boję o swoje dzieci i nie mogę się tego wyzbyć, czy ktoś z Was miał podobnie?

Fri Mar 25, 2016 1:00 am
Profile

Ja do teraz boję się o swoje dzieci a już dawno są pełnoletnie, chyba to naturalna cecha matki żeby się martwić i dbać jak najlepiej op swoje dzieci, ale problem w tym że w pewnym momencie już po prostu nic nie mamy do gadania i dzieci zaczynają robic co chcą ;(

Fri Mar 25, 2016 2:47 am
Profile

No i bardzo dobrze, ja cierpiałem z tego powodu, że miałem zbyt nadopiekuńczych rodziców, do późnego wieku z nimi mieszkałem i w końcu zaczęli mi tak wchodzić na głowę, że już musiałem powiedzieć stop. Rodzice często nie wiedzą, że krzywdzą swoje dzieci jak nie pozwolą im dorosnąć i całe życie tylko robią coś za nich i się martwią co by było gdyby…

Fri Mar 25, 2016 4:17 am
Profile

Zgodzę się z kolegą wyżej, ja miałam chłopaka który był tak wychowany i to była tragedia!! Zero samodzielności, od razu ze wszystkim leciał do mamusi i jeszcze się dziwił, że jestem na niego zła. Na szczęście szybko przejrzałam na oczy i z nim zerwałam i mam spokój.

Fri Mar 25, 2016 6:55 am
Profile

Ja się też martwię o dzieci, ogólnie to zaciekawiłaś mnie tymi naczyniami z bambusa, gdzie takie kupiłaś?

Fri Mar 25, 2016 8:12 am
Profile

Zamawiałam na liliko.pl bardzo szybko przyszły i ogólnie wszystko bardzo sprawnie przebiegło. A odnośnie dyskusji, która się wywiązała.. nie chcę być nadopiekuńczą matką, po prostu wiem, że dzieci są w takim wieku, że trzeba je doglądać, a ja jestem już tym trochę zmęczona.. męża ciągle nie ma bo pracuje i wszystko jest na mojej głowie. Bardzo mnie to męczy już.. ale wezmę sobie do serca żeby nie okaleczyć dziecka swoją nadopiekuńczością.

Fri Mar 25, 2016 10:22 am
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: