View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 12, 2020 6:24 am

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Czy opłaca się ściągać samochody ze Stanów Zjednoczonych? 
Author Message

Szukam jakieś ciekawej alternatywy na to, żeby kupić sobie samochód. To co jest w polsce to jakieś małe auta, które przynam szczerze, wcale mnie nie pociągają. Od dawna za to spoglądam na samochoduy zza oceanu, ale kosztyy transportu są chyba zbyt duże. Co o tym sądzicie, faktrycnzie tak jest, a może ktoś z Was już ściągał w ten sposób auto?

Fri Jan 13, 2017 12:51 am
Profile

Witaj, to chyba nie jest zbyt opłacalna transkacja jeśli chcesz ściągnąć auto, kitóre nie znajduje się w tak zwanej górnej półce cenowej. Tylko wtedy można mówić o tym, że jest to opłacdalny zabieg. No chyba, że jesteś tak wielkim fanem amerykańskich aut, że koszty dla Ciebie nie grają roli i bedziesz chcial miec to auto za każdą cenę :)))

Fri Jan 13, 2017 1:42 am
Profile

Aż tak dobrze sytuowany to jeszcze nie jestem, więc raczej w grę wchodzą oszczędnościowe rozwiązania. Jak cała sprawa okaże się zbyt droga to por prostu zrezygnuje z tego pomysłu.

Fri Jan 13, 2017 3:15 am
Profile

Nie jest to wcale droga spraw, jeśli jest odpowiednio wcześnie przygotowana i nie trzeba lecieć do USA, żeby dopinać tam formaności. Są firmy, które robią to zawodowo i warto im dać możliwość wykazania się. Zajrzyj tutaj http://carrierwise.com/pl/sprowadzenie-auta-z-usa i zobacz jak to się odbywa w praktyce.

Fri Jan 13, 2017 4:52 am
Profile

Nie wiedziałem, że aż tak łatwe może być ściągnięcie pojazdu ze Stanów Zjednoczonych...

Fri Jan 13, 2017 6:24 am
Profile

No łatwizna. Jak akurat nie operuje w kwestii samochodów, ale ściągam z USA różnego rodzaj narzędzia budowlane, czy narzędzia do wykańczania wnętrz. Kupuje zdalnie, a transport organizuje sobie ze wspomnianą firmą. Prościzna...Mnie akurat ta działka interesuje najbardziej http://carrierwise.com/pl/shops/92-narzedzia, ale ograniczeń generalnie nie ma żadnych.

Fri Jan 13, 2017 6:43 am
Profile

Czyli co, trzeba szukać okazji za oceanem i bedziemy mogli poczuc się jak bohaterowie filmów, co?

Fri Jan 13, 2017 7:08 am
Profile

Dobrze, że amerykańskie wtyczki do kontaktów są inne, bo już widzę moje dzieci, jak by się do elektronicznych rzeczy dorwały...

Fri Jan 13, 2017 7:36 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: