View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jul 02, 2020 12:59 pm

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Do kiedy można ubiegac się o odszkodowanie za opóźniony lot? 
Author Message

Niestety ale w moim przypadku linie lotnicze nie stanely na wysokości zadania. A lot był sporo opóźniony. Do kiedy można się ubiegac o odszkodowanie za opóźniony lot?

Wed Jan 25, 2017 10:33 pm
Profile

Ale czy masz na pewno jasność, ze wina lezy po stronie przewoznika? bo jeśli to wina pogody albo nie wiem, sytuacji politycznej to wiesz o tym ze twoje rozszczenia nie zostana w ogole wzięte pod uwage? Bo po prostu tak to nie dziala.

Thu Jan 26, 2017 12:46 am
Profile

Linie lotnicze nie mogą ponosic odpowiedzialności za wszystko co się dzieje na ziemi i ladzie. Po prostu jeśli nie maja wystarczająco duzo pilotów i odwołują lot to wtedy ich wina a jak napadało śniegu i nie dają rady tego odśnieżać to niestety w wielu wypadkuch nie jet to ich wina.

Thu Jan 26, 2017 2:53 am
Profile

Masz trzy lata na to, choc im pozniej tym gorzej może być by cokolwiek liniom lotniczym udownic. Wg mnie im szybciej tym lepiej. Możesz tu zajrzec zwrotair.pl/procedura-postepowania/opozniony-lot/ jak chcesz wiecej wiadomości na ten temat. mój brat korzystal z tej firmy i oni pomogli mi załatwić sprawę własnie odszkodowań lotniczych sprawnie dosc poszło przyznaje.

Thu Jan 26, 2017 5:06 am
Profile

A ile on dostał?

Thu Jan 26, 2017 7:15 am
Profile

jemu nalezało się 400euro bo to jest tak ze wazna jest liczba kilometrow. No i im wiecej tym jakby odszkodowanie rosnie. Sprawdz sobie po prostu dokladnie.

Thu Jan 26, 2017 7:24 am
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: