View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jul 02, 2020 12:02 pm

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Potrzebuję dobry system alarmowy, polecicie jakąś firmę? 
Author Message

Jak już widać w temacie: potrzebny mi dobry system alarmowy do domu. Chcę założyć jakiś taki profesjonalny i bardzo sprawny, więc szukam firmy, która mi takie zaoferuje. Zależy mi bardzo żeby świadczyli szerokie usługi z tym związane tj. żeby po pierwsze mieli dobry sprzęt tego typu, po drugie wiedzieli jak go obsługiwać i odpowiednio zamontować, a po trzecie żeby potrafili mi też pokazać i mnie nauczyć jak się z tym obchodzić. Nie zależy mi przecież na czymś super, czego nie będę potrafił ogarnąć i ostatecznie nie spełni swojej funkcji. Dobrze by było żeby też robili jakąś wstępną wycenę żebym wiedział ile mnie to wyniesie mniej więcej finansowo i czy mogę sobie na to pozwolić. Będzie miło jak ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami w tej kwestii i poleci mi jakąś dobrą firmę, która świadczy usługi tego typu i zajmuje się taką tematyką.

Mon Feb 06, 2017 6:18 am
Profile

Do tego typu urządzeń zawsze masz przecież porządnie napisaną i przejrzystą instrukcję obsługi.

Mon Feb 06, 2017 6:48 am
Profile

No nie wiem, ja tam wolę jak ktoś mi pokaże raz i porządnie jak się z takim sprzętem obchodzić, a instrukcje mieć w razie czego, na wszelki wypadek, żeby coś tam sobie przypomnieć.

Mon Feb 06, 2017 8:27 am
Profile

Ma to sen, też wolę jak ktoś mi pokaże dokładnie co i jak, a nie że sama muszę kombinować, bo te instrukcje wcale nie są takie przejrzyste i wprost napisane… No ale wracając do tematu firmy to zajrzyj tutaj: http://monitoring-it.pl/oferta/alarmy. Bardzo fajna firma zajmująca się montażem alarmów i innych tego typu urządzeń jak monitoring, wideo domofony itp. Znają się na swoim sprzęcie, mają bardzo fachową wiedzę na temat różnego rodzaju zabezpieczeń i dobrze wyjaśnią Ci cały mechanizm podczas krótkiego, ale intensywnego szkolenia z obsługi alarmu na który się zdecydujesz.

Mon Feb 06, 2017 8:43 am
Profile

Też polecam Ci usługi tej firmy http://monitoring-it.pl/, naprawdę znają się na swojej robocie i potrafią bardzo fachowo zabezpieczyć Twój dom. I robią wstępną wycenę, o którą pytałeś, więc spełniają wszystkie wymagania.

Mon Feb 06, 2017 10:53 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: